قوانین و شرایط استفاده

۱. معارفه

ما هوبا هستیم و در قالب وب سایت www.Hoobasabt.ir و برنامه موبایل Hoba در حوزه خدمات آنلاین ثبتی و حقوقی فعالیت میکنیم.

۲. تعاریف

۲.۱. توافق نامه شامل کلیه قوانین و مقررات،حریم خصوصی و هرگونه فرم سفارش است که در اختیارتان قرار میگیرد.

۲.۲. حریم خصوصی به معنای سیاستی است که در وبسایت به آن اشاره شده ست و مشخص میکند ما چگونه اطلاعات شخصی شما را جمع آوری کرده و نگهداری میکنیم.

۲.۳. «شما» اشاره به کسی میکند که به این سایت دسترسی داشته و از طریق آن یا اپلیکیشن هرگونه خدمت یا سرویسی را سفارش میدهد.

۲.۴. «ما» و «هوبا» به برند ثبت شده هوبا و موسسه حقوقی بامداد اشاره میکند.

۲.۵. «سرویس» خدمت اشاره به هرگونه خدمتی دارد که از طریق ما عرضه شده و شما از طریق وب سایت یا اپلیکیشن آن را تقاضا میکنید.

۲.۶. «وبسایت» اشاره به وبسایت به آدرس www.Hoobasabt.ir یا برنامههای موبایلی ما با نام Hoba دارد که خدمات و سرویسهای خود را در آنها ارائه میکنیم.

۳. اطلاع رسانیهای پیامکی

۳.۱. توجه داشته باشید شماره 300077 تنها شماره ای است که هوبا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک(اس ام اس) ارسال می کند.

۴. فرآیند سفارش خدمات

۴.۱. هرگونه قراردادی برای انجام خدمات ، فی ما بین شما و هوبا است و هرگونه ارتباطی برای عرضه خدمت سرویس، بین شما و هوبا ست. شما متعهد میشوید اطلاعات خود را با دقت وارد کرده و تضمین میکنید که این اطلاعات در هنگام سفارش دقیق و کامل است. شما متعهد به تکمیل و فراهم نمودن و ارائه مدارک مورد نیاز هر خدمت هستید و صحت امضا خود و شرکاء یا اعضا هیئت مدیره را تضمین و تائید می کنید.

۴.۲. پیش از سفارش لطفا توجه فرمایید که برخی از خدمات ما دارای ملزومات خاصی هستند.از این جهت شما پیش از سفارش باید بررسی کنید که خدمتی که سفارش می‎دهید آیا الزاماتش را رعایت کرده اید یا نه؟ مسئولیت هرگونه خطا در ثبت سفارشات با شماست.

۴.۳. هنگام سفارش از هوبا لازم است که شماره موبایل خود را وارد کنید. لطفا از امنیت اطلاعاتتان اطمینان حاصل کرده و این اطلاعات را در اختیار شخص سومی قرار ندهید.

۴.۴. هوبا متعهد است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در حوزه اختیاراتش از اطلاعات شخصی شما محافظت کند.اما اگر شخص سومی هرگونه سوء استفادهای از اطلاعات شما کرده و سبب هرگونه زیانی به شما شود،هوبا مسئولیتی در این مورد تقبل نمیکند.

۴.۵. پس از پرداخت و ثبت سفارش، سفارش شما توسط ما بررسی شده و توجه داشته باشید که ثبت سفارش توسط شما در وب سایت به معنی تایید سفارش شما نیست. پس از ثبت توسط شما، ما امکان انجام سفارش شما را بررسی میکنیم. پس از ثبت سفارش،شما میتوانید مجددا سفارش خود را بررسی کرده و در صورت وجود هر گونه مشکلی فوراً با ما در میان بگذارید.

۵. قیمتها و پرداخت

۵.۱. لیست تمامی قیمت های موجود در وب سایت در زمان انتشار دقیق بوده و دقیقا بر اساس هزینه های اعلامی از سوی مراجع ذی صلاح است. با اینکه ما شبانه روز در تلاشیم که این اطلاعات را بروز رسانی کنیم، قیمت تمام شده شما ممکن است در زمان اجرا بر اساس هزینه های دولتی و اداری تغییر کند. ما همچنین این اختیار را داریم که هر گونه خدمت و سرویسی را در لیست وب سایت هوبا تغییر داده و یا حذف کنیم.

۵.۲. تمامی هزینههاو مسئولیت ارسال ودریافت مدارک بر عهده ی شما می باشد .

۵.۳. قیمت نهایی سرویس خریداری شده بر روی وب سایت و اپلیکیشن در زمان ثبت سفارش نشان داده میشود.

۵.۴. پس از ثبت درخواست سفارش در اپلیکیشن هوبا، همکاران ما برای شروع فرآیند انجام سفارش با شما تماس خواهند گرفت و پس از تایید شرایط شما و تعیین مبلغ پیش پرداخت و واریز آن (به صورت کارت به کارت یا نقدی در شرکت هوبا) فرآیند انجام کار آغاز می گردد.

۵.۵. در صورت تمایل به واریز مبلغ پیش پرداخت به صورت کارت به کارت شماره کارت مورد تایید شرکت توسط پشتیبانی به شما اعلام می گردد.

۵.۶. تمامی قیمت خدمات موجود بر روی وب سایت و اپلیکیشن موبایل براساس هزینه ها وواریزی های اداری و دولتی اعلام شده‎است.هر گونه تغییر قیمت در اقلامِ سفارش خارج از عهدی هوبا می باشد.

۵.۷. مسئولیت پرداخت مالیات به اداره دارایی،تنها بر عهده شما است و هوباهیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه تخلف توسط مشتریان را بر عهده نمی‎گیرد.

۶. اجرای سفارش

۶.۱. زمان معین شده برای انجام خدمات کاملا تقریبی است و امکانِ تغییر آن وجود دارد. زمان اجرای سرویس کاملا بستگی به روند انجام کار توسط ادارات – سازمانها – نهادها و بروکراسی-اداری دارد و از اختیار هوبا خارج است.

۶.۲. هوبا متعهد به پیگیری و ثبت سامانه اداری و سازمانی می باشد و هرگونه اخطار اداری –رد درخواست – توقف پرونده تغییر قوانین – بخش نامه ها و دستور العمل ها خارج از تعهدات هوباست و رد درخواست ثبت تقاضای شما توسط مراجع ذی صلاح برای هوبا به منزله ی اجرای کامل سفارش است.

۶.۳. تمامی سفارش‎ها توسط کارشناسان مجرب، متخصص و شایسته اجرا و پیگیری می‎شوند. ما تمام تلاش خود را بکار می‎گیریم تا سفارش در زمان مقرر اجرا شود .ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان وارد شده به شما به دلیل تاخیر در اجرا را متقبل نمی‎شویم. شما همچنین می‎توانید با ما تماس گرفته و سفارش خود را از ما پیگیری کنید.

۶.۴. در صورت تاخیر در اجرای سفارش، هزینه توسط هوبا بازگشت داده نمی‎شود.

۶.۵. اگر به هر دلیلی(اطلاعات اشتباهو رد درخواست ها و اخطارها و ...)، سفارش رد شود، تمامی مسئولیت‎های حاصلِ از عهده ی هوبا خارج است.

۶.۶ خواهشمندیم توجه کنید که برخی از موضوعات- صورتجلسات – اخذ کارت بازرگانی –اسامی یا لوگوهای درخواستی جهت ثبت در سازمان های ذی صلاح مقدور نیست. در چنین شرایطی، ما برای هماهنگی لغو سفارش یا نام جایگزین و تایید هزینه اضافی با شما تماس خواهیم گرفت.

۶.۷ هزینه هایی وجود دارند که فقط پس از ارسال در خواست به سازمان های مربوطه به هوبا اعلام می گردند و امکان اعلام قبل از سفارش ودرج فاکتور سفارش وجود ندارد.

۷. لغو سفارش

۷.۱. اگر تصمیم به لغو سفارش گرفتهاید فوراً با پشتیبانی هوبا تماس بگیرید (ترجیحا تلفنی). اگر لغو سفارش قبل از شروع به تکمیل پرونده و اجرای خدمات می باشد، هیچ گونه هزینهای متوجه شما نمیشود و مبلغ سفارش به شما عودت داده خواهد شد. اگر سفارش در حال تکمیل یا اجرا باشد، سفارش لغو نشده و ما نمیتوانیم مبلغ سفارش را به شما عودت دهیم.

۷.۲. در صورت نیاز به عودت مبلغ پرداختی به حساب بانکیتان، مراتب را پشتیبانی هوبا اطلاع دهید. مبلغ سفارش حداکثر پس از ۷۲ ساعت کاری به حساب شما باز خواهد گشت.

۷.۳. اگر سفارش ناقص اجرا شد و نقص از سوی هوبا بود مراتب را به پشتیبانی هوبا اطلاع دهید. در صورتی که از موارد اجرا نشده صرف نظر کنید یا هوبا توانایی اجرای مجدد نداشته باشد، مابهالتفاوت آن به شما عودت داده خواهد شد.

۸. اطلاعات شما

۸.۱. اطلاعاتی که شما برای اجرا ی سفارش ثبت میکنید، باید دقیق و کامل باشد

۸.۲. شما به ما اجازه میدهید که اطلاعات شخصی (شماره تلفن، آدرس و ایمیل) شما را گرفته و برای اجرای خدمات و سرویس از آن استفاده کنیم. اطلاعات شما برای ارائه خدمات به وکلا و همکاران ما منتقل خواهد شد.

۹. لینک سایتهای دیگر

ممکن است که لینک وب سایت های دیگری در سایت ما وجود داشته باشد. ما نماینده این وبسایتها نیستیم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرویس و خدمات ارائه شده توسط این سایت‎ها نداشته و نخواهیم داشت.

۱۰. شکایات

ما شکایات شما را با جدیت پیگیری می‎کنیم. تمامی شکایات تا ۵ روز کاری پاسخ داده ‎خواهد شد. شکایات خود را می‎توانید به آدرس info@hoobasabt.ir ارسال کنید.

۱۱. مسئولیت محدود

۱۱.۱. ما تمام تلاش خود را می‎کنیم که اطلاعات روی سایت و اپ درست و بدون اشتباه باشد. بابت هر گونه نقص و اشتباه موجود در سایت از شما عذرخواهی می‎کنیم. ما نمی‎توانیم تضمین کنیم که هیچ گونه اشتباه و ایراد (باگ) در سایت و اپ وجود ندارد اگرچه تلاش ما بر این است که این خطاها را به سرعت برطرف نماییم.

۱۱.۲. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال تاخیر، اطلاعات فاش شده از طریق اینترنت (هک شدن وب سایت هوبا)، ویروس و هر گونه زیانی که به شما و کامپیوتر شخصی شما وارد می شود تقبل نمی‎کنیم.

۱۱.۳. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال زیانهای حاصله از اتفاق‎هایی که از کنترل ما خارجاند (سیل، زلزله، جنگ، دستور دولتی، شورش و شیوع بیماری های واگیر دار) تقبل نمی کنیم.

۱۱.۴. در صورت مشاهده هرگونه تخلف در استفاده از کوپنهای تخفیف، ما این اختیار را داریم که در هر زمانی حساب متخلف را بسته و از ارائه سرویس خودداری کنیم و در صورت نیاز، از طریق مراجع قانونی پیگیری کرده و خسارت خود را از متخلفین دریافت نماییم.

۱۲. مقررات کلی

۱۲.۱. تمامی قیمت های درج شده به تومان است.

۱۲.۲. تمامی اطلاعات، عکس ها، ویدئوها، طراحی های گرافیکی، کدهای موجود در وب سایت متعلق به هوباو موسسه بامداد است و هرگونه استفاده ای از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

۱۲.۳. هر گونه سوء استفاده از تخفیف های موجود در سایت پیگرد قانونی دارد.

۱۲.۴. تمامی قوانین این وب سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران است و در صورت مغایرت هر بند از قوانین با قوانین کشور، ما متعهد می شویم که بند مورد نظر را حذف نماییم.

۱۲.۵. هر شماره تلفن به عنوان فرد حقیقی در سایت هوبا ثبت می گردد و شما اجازه ثبت بیش از یک حساب با شماره تلفن متفاوت را ندارید.